Kariéra

Výrobní technolog (Hledáme kolegu, který posílí oddělení technologie ve výrobním závodě PREFA Technology)

Pracoviště Kamenný Přívoz (Praha-západ)

Náplň práce:

  • Zajištění technologické přípravy výroby od A po Z. Od komunikace s naším engineeringem při návrhu nového zařízení, koordinace a zajištění technologické přípravy výroby po finální výstupní kotrolu.

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
  • základní znalost práce s MS Office
  • orientace ve strojírenských výkresech
  • znalost práce s 2D CADem (prohlížení a občasné kreslení jednoduchých dílů pro palicí stroj)
  • znalost práce s 3D CADem (Solid Edge) výhodou
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • angličtina výhodou
  • osobní předpoklady: svědomitost, pečlivost, komunikativnost, odpovědnost

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • pestrou práci ve středně velké české strojírenské firmě v příjemném a klidném prostředí
  • základní mzdu, osobní ohodnocení, měsíční prémie, 13. plat, zákonné příplatky
  • další firemní benefity zaměstnanců
  • příspěvek na stravování
  • až 25 dní dovolené
  • pro zájemce z Prahy dopravu tam a zpět

Kontakt:

PREFA Technology a.s. - výrobní závod
Kamenný Přívoz 200
Ing. Ivan Komanec
mob. +420 608 265 801
email: komanec@prefa-technology.cz

konstruktér/ka, technik (Hledáme kolegu do týmu konstruktérů, krerý by s námi vytvářel nové projekty pro naše zákazníky.)

Pracoviště Průmyslová 566/5, 108 00 Praha 10, Česká republika

  • konstruovat strojní a technologická zařízení (potrpíme si i na design :-))
  • navrhnout a zrealizovat optimální technické řešení s ohledem na ekonomické a technologické faktory
  • zpracovávat technickou dokumentaci v CAD SW, výkresy, kusovníky
  • práce v týmu

Požadujme:

  • SŠ vzdělání obor strojní pro vývoj a realizaci strojních a technologických zařízení
  • řidičské oprávnění – B
  • kreativní osobnost

Uvítáme:

  • VŠ vzdělání ve strojírenství
  • praxi v oblasti strojní konstrukce, stavební stroje
  • aktivní použití AJ nebo NJ (mezi kolegy komunikace v ČJ, v cizím jazyce komunikace se zahraničními klienty)

Nabízíme:

  • práci konstruktéra/ky na hlavní pracovní poměr v české společnosti
  • finanční ohodnocení za dílčí projekty (dle Vašich schopností, zkušeností a praxe)
  • možnost odborného i profesního růstu
  • až 25 dní dovolené a další

Kontakt:

PREFA Technology a.s.
Průmyslová 566/5,
Ing. Antonín Lisý
mob. +420 608 265 835
email: lisy@prefa-technology.cz

Zámečník a svářeč (Hledáme kolegu do týmu zámečníků a svářečů, který by se s námi podílel na kusové výrobě zařízení a strojů do stavebnictví)

  • provádění svářečských a strojních prací na zámečnické dílně, v pracovních týmech v jednosměnném provozu s občasnou externí montáží u našich zákazníků na území ČR

Požadujeme:

  • svářečské zkoušky (svařování v ochranné atmosféře MAG (č. 135))
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, flexibilita
  • vhodné i pro absolventy SOU

Nabízíme:

  • jeřábnický a vazačský průkaz

Kontakt:

Benefity zaměstnanců:

  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní spoření 1000 Kč / měsíc
  • Týden dovolené navíc
  • Náborový příspěvek
  • Součinnost firemního právníka v tíživé životní situaci (např. exekuce, osobní bankrot, dopravní nehoda…)
  • Cestovní pojištění zaměstnanců
  • Každoroční teambuildingy