Telefon: +420 608 265 978

  Email: info@prefaservis.cz          


Prefa Technologies

Zabýváme se návrhem, výrobou a dodávkou technologií do výroben betonových stavebních dílců - formovací techniky, kompletních výrobních linek, předpínání, podvěsné dopravy BS, vahadel, jeřábů a jeřábových drah, ocelových konstrukcí a technologií pro skladování sypkých hmot, tj. sil včetně příslušenství, dopravních cest a řídících systémů a dalších technologických zařízení.

Společnost Prefa Technologies a.s. nabízí kromě strojů a zařízení z vlastního výrobního programu (které dodává pod značkou PREFASERVIS) též provedení návrhu, výroby a montáže technologických celků, speciálních forem a konstrukcí dle zákazníkových požadavků.


Vedení společnosti, obchodní a technické oddělení sídlí v ulici Průmyslová 566/5, Praha 8.

 

Pro výrobu uvedených zařízení vlastníme následující oprávnění:

- Certifikát Systém managementu kvality organizace  ISO 9001 : 2008
- Osvědčení o shodě řízení výroby - Konstrukční ocelové stavební díly, dílce, sestavy a konstrukce třídy provedení do EXC3 dle EN 1090-2+A1:2011
- Certifikát ČSN EN ISO 3844-2:2006 pro oblasti činností: proces svařování při výrobě a montáži ocelových konstrukcí, volně zavěšených prostředků pro uchopení břemen, forem pro výrobu betonových prefabrikátů a zámečnických výrobků.


Technická činnost - zajišťujeme návrhy a veškeré konstrukční a projekční činnosti strojní, hydraulika a elektro na výše uvedená zařízení. Konstrukční návrhy zpracovávají naši konstruktéři v AutoCADu a 3D modeláři VariCAD. Pro návrhy ocelových konstrukcí používáme výpočtový software využívající metodu konečných prvků, který slouží pro modelování ocelových konstrukcí, jejich návrh a posouzení dle ČSN a eurokódu Ec3.


Výrobní a montážní činnost – Výrobní závod Kamenný Přívoz 200 - Vlastní výroba probíhá ve výrobním závodě v Kamenném Přívoze. Dílny jsou vybaveny potřebným strojním zařízením včetně zařízení pro svařování.