Telefon: +420 608 265 978

  Email: info@prefaservis.cz          

Použití: Koše na betonovou směs (BS) jsou určeny k přepravě a vypouštění betonové směsi do výrobních linek, forem na betonové prvky nebo do bednění na stavbách.

Provedení:
Kromě klasických košů na BS různých velikostí s ručním otvíráním navrhujeme a vyrábíme též speciální koše podle požadavků zákazníka. Jako příklad uvádíme betonovací koš s otáčivým ježkem. Betonovací koš je určen pro rovnoměrné rozprostírání betonové směsi v širší ploše formy. Koš je opatřen otáčivým ježkem na výpusti a vibrátorem. Otáčivý ježek, který je poháněn dvourychlostním motorem, promíchává beton a zároveň ho protlačuje výpustí koše.

Uzávěr koše má elektromechanický pohon, který umožňuje plynule nastavit otvor výpusti až do velikosti 190x1210 mm a tím zaručuje rovnoměrné dávkování směsi a regulaci jejího množství.

Výše uvedený popis se týká koše, který je znázorněn na fotografiích.

Technické parametry dodávaných košů:
Objem: 0,5 - 2,5 m

Materiál:
- tekutá / polosuchá BS
- suchý / sypký materiál Ovládání výpusti:
- mechanicky madlem
- ovladačem na závěsu (viz foto)
- dálkovým ovládáním
- ovládáním z vysokozdvižného vozíku hydraulicky
- ovládání výpusti na různě velikou štěrbinu

Zavěšení:
- zavěšení na hák jeřábu (i bezobslužně)
- úprava pro přepravu vysokozdvižným vozíkem

Doplňující vybavení:
Jedno či dvousegmentové uzávěry, vibrátor na plášti pro důkladné vyprazdňování nádoby, dávkovači a rozmíchávací „ježek“ - ovládání ježka dvourychlostně a v obou směrech otáčení.
Součástí dodávky je doprava, odzkoušení u zákazníka a zaškolení jeho obsluhy, průvodní technická dokumentace včetně ES prohlášení o shodě. Koše vyrábíme nejen typové, ale s dílčími úpravami, případně dle konkrétních požadavků zákazníka.