Telefon: +420 608 265 978

  Email: info@prefaservis.cz          

Stroje, linky a zařízení

Použití: Mostový rozprostírač (betonovací most) slouží k distribuci betonové směsi po celé délce a šířce haly. Používá se přímo k betonáži forem nebo k doplňování zásobníků vytvářecích strojů na předem předepjaté dutinové stropní dílce.

Použití: Podvěsná doprava betonové směsi zajišťuje dopravu BS od mísícího jádra do výrobních hal.

Použití: Koše na betonovou směs (BS) jsou určeny k přepravě a vypouštění betonové směsi do výrobních linek, forem na betonové prvky nebo do bednění na stavbách.

Použití: Sklopné stoly jsou určeny pro výrobu velkorozměrových železobetonových plošných dílců o větších rozměrech či více prvků menších rozměrů najednou. Ve vodorovné poloze stolu se sestaví forma, naplní BS a zhutní. Po částečném vytvrdnutí betonové směsi se stůl postaví do horní polohy a v této poloze se snímají betonové dílce.

Použití: Rozprostírače slouží k ukládání betonové směsi do forem na formopodložkyči výrobní dráhy. Mohou být vybaveny hladícím zařízením pro vytvoření kvalitního povrchu výrobku, případně dalším přídavným zařízením.

Naše činnost: Provádíme kompletní dodávku technologického zařízení pro předpínání železobetonových prvků, tj. návrh, výpočty, výroba, montáž zápor, příčníků a pomocných OK včetně dodávky veškeré hydrauliky, tj. popouštěcích válců, předpínacích pistolí apod..