Telefon: +420 608 265 978

  Email: info@prefaservis.cz          

Návrh, konstrukce, výroba, montáž. Nabízíme kompletní sortiment zásobníků na suroviny pro lomy, pískovny, centrální zásobníky betonárek, sila na cement, potravinářské zásobníky a ostatní zásobníky na sypké hmoty.

Součástí naší dodávky  sil a zásobníků je též jejich vybavení a veškerá související zařízení včetně řídících systému pro vážení, plnění a vyprazdňování sil v návaznosti na další technologická zařízení.

Zásobníky vyrábíme ve velikostech od 2 do 500 m3 celosvařované nebo šroubované v závislosti na možnostech přepravy a montáže. Provádíme je jednokomorové až osmikomorové pro velké průměry.
Rozměry, tvar a veškeré další parametry  přizpůsobujeme požadavkům   zákazníka. Výše uvedené navrhujeme  a konstruujeme vlastní konstrukční skupinou. Výrobu zajišťujeme kvalifikovanými pracovníky ve vlastních dílenských prostorách, které jsou příslušně strojně vybaveny.

Veškeré zásobníky dodáváme včetně podpěrných konstrukcí, žebříků, zábradlí, plnícího potrubí a dalšího příslušenství. Provádíme i montáže zásobníků a jejich uvedení do provozu.

Příslušenství sil:
- filry
- měření hladiny
- uzávěry sil                                  
- čeření
- dopravní cesty
- vážení     
- řídící systémy