Telefon: +420 608 265 978

  Email: info@prefaservis.cz          

Aktuality

Vážení obchodní partneři,

vzhledem k vyhlášenému nouzovému stavu vládou ČR, přijala i naše společnost určitá bezpečnostní opatření proti šíření virové infekce COVID 19, a to jak v zájmu Vaší ochrany, tak i ochrany našich zaměstnanců

I přesto, že byly zrušeny veškeré osobní schůzky (mimo provádění montáží a servisních zásahů u zákazníků), funguje naše společnost v téměř neomezeném provozu a jsme tu stále pro Vás!
Jsme s Vámi připraveni spolupracovat v plném rozsahu jak telefonicky, tak prostřednictvím současných technologií a on-line aplikací. Ke komunikaci používáme telefon, e-mail či Microsoft Teams.

Děkujeme za pochopení
Prefa Technologies a.s.

Prefa Technologies a.s. se účastní největší německé výstavy betonářské technologie, která se koná při příležitosti stavebního kongresu Betontage 2020.

Prefa Technologies a.s. zve svoje obchodní partnery na největší středoevropskou výstavu betonářské technologie, která se koná při příležitosti kongresu ICCX Central Europe 2020 v Polsku.

Společnost Prefa Technologies a.s. přeje všem obchodním partnerům klidné vánoční svátky a mnoho zdraví, spokojenosti a úspěchů v roce 2020.

Společnost Prefa Technologies se účastnila přidružené výstavy Beton při konání 26. konference Betonářské dny. Konference se konala 20 a 21 listopadu 2019 v Hradci Králové.

Společnost Prefa Technologies a.s. se účastnila mezinárodní výstavy Bauma 2019 v Mnichově. Obchodní team společnosti se setkal se současnými a novými zájemci o formy a řešení pro prefabrikaci.

Prefa Technologies a.s., výrobce forem a dodavatel technologií pro prefabrikaci zve svoje zákazníky na výstavu Bauma 2019, která se koná ve dnech 8. – 14. 4. 2019 v Mnichově.

Největší středoevropská výstava ICCX 2019, která se konala v hotelu Hilton ve Varšavě byla příležitostí k setkání předních manažerů z oboru prefabrikace.

Prefa Technologies a.s. zve svoje obchodní partnery na největší středoevropskou výstavu betonářské technologie, která se koná při příležitosti kongresu ICCX Central Europe 2019 v Polsku.

Společnost Prefa Technologies a.s. přeje všem obchodním partnerům klidné vánoční svátky a mnoho zdraví, spokojenosti a úspěchů v roce 2019.

Zástupci společnosti Prefa Technologies se účastnili výstavy Beton 2018, která se konala u příležitosti konference Betonářské dny 2018. U této příležitosti se setkali s účastníky konference a představili jim svoje nejnovější výrobky.

Výroba forem a technologií pro betonářský průmysl trvá v pražských Malešicích již 50 let. Konstrukční kancelář pro konstruování forem začala s prvními návrhy strojů v roce 1969. Od té doby dodávala technologie a formy do závodů Prefa n.p. na území tehdejšího Československa.

Zástupci Prefa Technologies a.s. se účastnili jako hosté mezinárodní tiskové konference organizované Messe Munich v Praze. Tisková konference konaná 6.11.2018  představila pro novináře z České republiky, Slovenska a Polska novinky na výstavě Bauma.  Mezinárodní výstava stavební techniky Bauma se koná v dubnu 2019 v Mnichově.

 

Česká firma Prefa Technologies a.s. se zúčastnila ve dnech 18.-21.9.2018 mezinárodního veletrhu BIG 5 Construct Egypt v Káhirském výstavním centru, který se letos konal v Egyptě poprvé.
Veletrh byl slavnostně zahájen ministrem obchodu a průmyslu Amrem Nassarem. Na veletrhu byla možnost shlédnout produkty světových výrobců z oblasti stavebnictví, kteří vystavovali své nejnovější výrobky a technologie, zejména stavební materiály, konstrukční technologie, strojní zařízení, vozidla apod.

Prefa Technologies a.s. zve svoje zákazníky na výstavu Beton, která se koná spolu v konferencí Betonářské dny 2018. Již 25. ročník konference Betonářské dny se koná ve dnech 21 – 22. listopadu 2018 v Hotelu Olympik Artemis v Praze. Součástí konference budou i odborné přednášky na téma využití betonu ve stavebnictví.

Společnost Prefa Technologies a.s. se účastnila v září 2018 mezinárodní výstavy BIG5 Construct Egypt v Káhiře.  Jednalo se o mezinárodní výstavu stavební výstavu, která se uskutečnila v novém moderním areálu káhirského výstaviště.

 Zákazník, u kterého byla realizována tato inovace, se zabývá sériovou výrobou betonových panelů. Denní výroba je cca 80 kusů panelů ve 3 směnách. Cílem řešení je automatizace dopravy formovacích podložek mezi jednotlivými stanovišti, kde se provádí vystrojování, čistění podložek, betonáž a následně se formo-podložka ukládá na sklad zrát. 

Na výstavě v polské Osse, které se účastnilo více než 100 předních dodavatelů, byly představené nejmodernější betonářské technologie. Mnoho ze 600 účastníků kongresu a výstavy ICCX se zajímalo o nabídku společnosti Prefa Technologies. Jednání probíhala jak s polskými firmami, tak i s návštěvníky z Ukrajiny a dalších východních zemí. Mezi návštěvníky našeho stánku byli i odborníci z předních betonářských firmem z Česka.

Prefa Technologies a.s. zve svoje obchodní partnery na největší středoevropskou výstavu betonářské technologie, která se koná při příležitosti kongresu ICCX Central Europe 2018.

Společnost Prefa Technologies a.s. přeje všem obchodním partnerům pokojné vánoční svátky a mnoho zdraví, spokojenosti a úspěchů v roce 2018!

Společnost Prefa Technologies se účastnila výstavy Beton 2017. Výstava se konala u příležitosti mezinárodní konference Betonářské dny 2017 v areálu Litomyšlského zámku ve dnech 23. a 24. listopadu 2017. Pracovníci obchodního oddělení Prefa Technologies se setkali na výstavě s účastníky konference a představili jim novinky této úspěšné strojírenské společnosti.

Prefa Technologies a.s. si dovoluje pozvat svoje zákazníky na 24. konferenci Betonářské dny, která se koná 22. a 23.11.2017 v areálu litomyšlského zámku. Prefa Technologies se účastní přidružené výstavy Beton 2017. Zveme své zákazníky a klienty na výstavní stánek č. 6.

Společnost Prefa Technologies a.s. se úspěšně účastnila největšího odborného středoevropského setkání pracovníků v betonářském průmyslu ICCX Central Europe 2017 v polské Osse.

Prefa Technologies a.s. přeje svým partnerům hodně úspěchu do nového roku 2017.

Ve dnech 30.11. a 1.12. 2016 jsme se účastnili výstavy Beton 2016, která se konala při příležitosti konference 23. Betonářské dny.

Podkategorie