Telefon: +420 608 265 978

  Email: info@prefaservis.cz

Prefa Technologies a.s.

Zabýváme se návrhem, výrobou a dodávkou technologií do výroben betonových stavebních dílců - formovací techniky, kompletních výrobních linek, předpínání, podvěsné dopravy BS, vahadel, jeřábů a jeřábových drah, ocelových konstrukcí včetně železničních mostů a technologií pro skladování sypkých hmot, tj. sil včetně příslušenství, dopravních cest a řídících systémů a dalších technologických zařízení.

Dále se zabýváme výrobou a opravami drtičů kameniva různých typů a výrobců. Závod Prefa Servis Vám nabízí kromě strojů a zařízení z vlastního výrobního programu též provedení návrhu, výroby a montáže technologických celků, speciálních forem a konstrukcí dle Vašich požadavků.

Vedení závodu, obchodní a technické oddělení sídlí ve vlastní budově v ulici Průmyslová 5

Pro výrobu uvedených zařízení vlastníme následující oprávnění:

- Systém managementu kvality organizace  ISO 9001 : 2008

- Osvědčení o shodě řízení výroby - Konstrukční ocelové stavební díly, dílce, sestavy a konstrukce třídy provedení do EXC3 dle EN 1090-2+A1:2011

Technická činnost - zajišťujeme návrhy a veškeré konstrukční a projekční činnosti strojní, hydraulika a elektro na výše uvedená zařízení. Konstrukční návrhy zpracovávají naši konstruktéři v AutoCADu a 3D modeláři VariCAD. Pro návrhy ocelových konstrukcí používáme výpočtový software využívající metodu konečných prvků, který slouží pro modelování ocelových konstrukcí, jejich návrh a posouzení dle ČSN a eurokódu Ec3.

Výrobní a montážní činnost - strojní dílny Kamenný Přívoz 200 - Vlastní výroba probíhá v našich Strojních dílnách v Kamenném Přívoze. Dílny jsou vybaveny potřebným strojním zařízením (karusely, skružovačky, ohýbačky, soustruhy, hoblovky, lisy, nůžky, horizontální vyvrtávačka apod.), včetně zařízení pro svařování. Většina našich svářečů má české i německé zkoušky a jejich práci řídí a kontroluje Evropský svářecí inženýr.